» Om Juniorlandsfinale
» Banen
» Overnatting
 
» Kvalløp
» Kvalifiserte
» Påmeldte
» Regler
 
» Påmelding
» Bankett
 
» Publikumsinfo
 
» Sponsorer
 
» Kontakt oss
 
» Startsiden
 

 

Kvalifiserte til NMKs Landsfinale for junior

 
Landsfinalen 2011, NMK Valdres
1. Thomas Hårberg NMK Verdal / Levanger
2.    
3. Petter Leirhol NMK Valdres
4. Emil Hågensen Aune NMK Verdal / Levanger
5.    
6. Marius Sannerhaugen NMK Elverum
     
14.april, NMK Bergen
1. Henrik Ramsvik NMK Bergen
2. Petter Leirhol NMK Valdres
3. Robert-André Heimvik NMK Bergen
4. Gisle Aarbø NMK Vikedal
5. Arne Storebraaten NMK Gol
6. Sondre Hundseid Eikeland NMK Vikedal
     
21.april, NMK Verdal / Levanger
1. Emil Hågensen Aune NMK Verdal / Levanger
2. Thomas Hårberg NMK Verdal / Levanger
3. Jørgen Høiseth NMK Melhus
4. Sindre S. Bjørnås NMK Orkla
5. Petter Løkken NMK Melhus
6. Steffen Krogstad NMK Melhus
 
28.april, NMK Fluberg
1. Tord Ingar Nygård NMK Fluberg
2. Henrik Weggersen NMK Hønefoss
3. Gudbrand Grini NMK Hønefoss
4. Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen
5. Benjamin Eriksen NMK Ringsaker
6. Fredrik Tålesen NMK Hamar
     
5.mai, NMK Hønefoss
1. Gudbrand Grini NMK Hønefoss
2. Henrik Fluge NMK Bergen
3. Jørgen Heen NMK Hønefoss
4. Henning Hefte NMK Gol
5. Henrik Weggersen NMK Hønefoss
6. Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal
     
6.mai, NMK Trøgstad
1. Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport
2. Nicholas Andersen KNA Eidsberg Motorsport
3. Jørgen Syversen NMK Aremark
4. Leif Thorvald Klund NMK Aremark
5. Andreas Harlem NMK Aremark
6. Tomas Johansen NMK Trøgstad
     
6.mai, NMK Kvinesdal
1. Petter von Zernichow Olsen NMK Konsmo
2. Heidi Brådli NMK Egersund
3. Endre Olsen NMK Konsmo
4. Daniel Laudal NMK Konsmo
5. Svein Arne Eftestøl NMK Kvinesdal
6. Marcus Jansen Kristiansand Automobilklub
     
12.mai, NMK Elverum
1. Ben-Philip Gundersen KNA Solør Motorsport
2. Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport
3. Benjamin Eriksen NMK Ringsaker
4. Jon Martin Lilleåsen KNA Solør Motorsport
5. Jørgen Pettersen NMK Elverum
6. Lars Kristian Bønøgård NMK Aremark
     
12.mai, NMK Orkla
1. Emil Hågensen Aune NMK Verdal / Levanger
2. Martin Nordboten NMK Verdal / Levanger
3. Thomas Hårberg NMK Verdal / Levanger
4. Jørgen Høiseth NMK Melhus
5. Joachim Haustreis NMK Melhus
6. Steffen Krogstad NMK Melhus
     
13.mai, NMK Konsmo
1. Fredrik Ågedal NMK Konsmo
2. Olav Bjelland NMK Vikedal
3. Heidi Brådli NMK Egersund
4. Alf Jacob R. Rygh NMK Kvinesdal
5. Sandra Fidje NMK Konsmo
6. Endre Olsen NMK Konsmo
 
19.-20.mai, NMK Drammen
1. Morten Raugstad NMK Sandnes & Jæren
2. Tommy Jacobsen KNA Eidsberg Motorsport
3. Stian Martinsen NAF Motorsport Drammen
4. Torstein Raaen Prøis NMK Modum & Sigdal
5. Marius Bøe NMK Tønsberg
6. Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen
     
26.mai, NMK Gardermoen
1. Andreas Olsson NMK Elverum
2. Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport
3. Gudbrand Grini NMK Hønefoss
4. Torstein Raaen Prøis NMK Modum & Sigdal
5. Ruben T. Sigfridstad NMK Rendalen
6. Tord Ingar Nygård NMK Fluberg
     
26.mai, NMK Molde
1. Henrik Brunes NMK Hamar
2. Jørgen Høiseth NMK Melhus
3. Kate Jevne NMK Ringsaker
4. Stian Hermansen NMK Hamar
5. Madly Elise Teistklubb NMK Molde
6. Fredrik Tålesen NMK Hamar
     
26.mai, NMK Bø
1. Sondre Elton Rolid NMK Hønefoss
2. Sindre Vikedal NMK Vikedal
3. Andreas Lund NMK Bø
4. Eirik Førland NMK Konsmo
5. Glenn Roar Gåsdalen NMK Vikedal
6. Marte Marthinsen NMK Larvik
     
26.mai, NMK Brønnøy
1. Rolf-Inge Hanssen NMK Rana
2. Tor-Martin Lysheim NMK Rana
3. Andreas Espenes NMK Namdal
4. Kristian Heggli NMK Steinkjer
5. Benedicte Jacobsen NMK Rana
     
28.mai, Bilcross Junior Challenge
1. Sander Løvhaug NMK Bardu
     
2.juni, NMK Rendalen
1. Andreas Olsson NMK Elverum
2. Sivert Vermundsdammen KNA Solør Motorsport
3. Ruben T. Sigfridstad NMK Rendalen
4. Ben Philip Gundersen KNA Solør Motorsport
5. Jon Martin Lilleåsen KNA Solør Motorsport
6. Jørgen Pettersen NMK Elverum
     
2.juni, NMK Gjøvik
1. Fredrik Tålesen NMK Hamar
2. Arne Storbraaten NMK Gol
3. John Magnus Sivesind NMK Gjøvik
4. Kristoffer Olderløkken NMK Nord-Gudbrandsdal
5. Henrik Brunes NMK Hamar
6. John Ivar Gjestrumbakken NMK Gjøvik
     
2.juni, NMK Nore & Uvdal
1. Vebjørn Levorsen Rotegård NMK Nore & Uvdal
2. Mats Enerstvedt NMK Nore & Uvdal
3. Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal
4. Eirik Bekkeseth NMK Nore & Uvdal
5. Peder G. Vikan NMK Nore & Uvdal
6. Harald Lian NMK Nore & Uvdal
     
2.-3.juni, NMK Aremark
1. Tommy Jakobsen KNA Eidsberg Motorsport
2. Patrick Strand Dahlstedt KNA Eidsberg Motorsport
3. Jørgen Syversen NMK Aremark
4. Lars Kristian Bønøgård NMK Aremark
5. Nicholas Andersen KNA Eidsberg Motorsport
6. Kristine Narvestad NMK Aurskog-Høland
     
2.-3.juli, NMK Vikedal
1. Olav Bjelland NMK Vikedal
2. Andre Hustoft Nesheim NMK Vikedal
3. Kjartan Dale NMK Vikedal
4. Anders Lint Moland NMK Vikedal
5. Anders Myking NMK Bergen
6. Bjørnar Josdal NMK Kvinesdal
     
9.juni, NMK Ytre Namdal
1. Tor Martin Lysheim NMK Rana
2. Agnes Beate Hamland NMK Ytre Namdal
3. Sigurd Lappalainen Pedersen NMK Ytre Namdal
4. Tonje Aasen Brygfjeld NMK Rana
5. Jørgen Eiternes NMK Ytre Namdal
6. Joakim Mellingen NMK Grane
     
9.juni, NMK Trysil
1. Jon Martin Lilleåsen KNA Solør Motorsport
2. Steffen Mobakk KNA Solør Motorsport
3. Simen Opberget NMK Elverum
4. Eivind Akre NMK Trysil
5. Andreas Olsson NMK Elverum
6. Sindre Baastad NMK Trysil
     
9.juni, NMK Valdres
1. Petter Leirhol NMK Valdres
2. Steffen Hjelmås NMK Bergen
3. Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen
4. Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss
5. Henrik Weggersen NMK Hønefoss
6. John Magnus Sivesind NMK Gjøvik
     
9.juni, NMK Støren
1. Sindre Bjørnås NMK Orkla
2. Jørgen Høiseth NMK Melhus
3. Mads Aftreth NMK Støren
4. Joakim Bævrevoll NMK-Nord Gudbrandsdal
5. Vegard Buland NMK Hell
6. Stian Solberg NMK Støren
     
9.juni, NMK Grenland
1. Marius Bøe NMK Tønsberg
2. Matias Holtren NMK Grenland
3. Andre Tronstad Kristiansand Automobilklub
4. Øystein Fidjeland Kristiansnad Automobilklub
5. Asbjørn Hustvedt Lærdal NMK Vikedal
6. Mattis Firingen NMK Bø
     
9.-10.juni, NMK Harstad
1. Øyvind Gjendahl NMK Midt-Troms
2. Josefine Andersen NAF Lofoten
3. Sara Olsen NAF Lofoten
4. Andreas Nygaard Andersen NAF Lofoten
5. Kim Tore Harr Jakobsen NMK Hålogaland
     
16.juni, NMK Rana
1. Tor Martin Lysheim NMK Rana
2. Benedicte Jacobsen NMK Rana
3. Kristian Sagdal NMK Rana
4. Sindre Valla NMK Rana
5. Tonje Aasen NMK Rana
     
16.juni, NMK Engerdal
1. Eivind Akre NMK Trysil
2. Sindre Baastad NMK Trysil
3. Fredrik Tålesen NMK Hamar
4. Mailen Bækken NMK Hamar
5. Caroline Snerten NMK Engerdal
6. Jonas Thoug NMK Trysil
     
16.juni, NMK Nord Gudbrandsdal
1. Gaute Høiseth NMK Støren
2. Joakim Bevrevoll NMK Nord Gudbrandsdal
3. Joakim Flateng NMK Nord Gudbrandsdal
4. Stian Solberg NMK Støren
5. Leif-Harald Mathisen NMK Ringsaker
     
16.-17.juni, NMK Modum & Sigdal
1. Torstein Raaen Prøis NMK Modum & Sigdal
2. Glenn Robert Haugen NMK Nedre Hallingdal
3. Stian Martinsen NAF Motorsport Drammen
4. Steffen Løvlid NMK Modum & Sigdal
5. Amund Reistad NMK Modum & Sigdal
6. Jostein Martinsen NMK Hønefoss
     
16.-17.juni, NMK Hålogaland
1. Josefine Andersen NAF Lofoten
2. Katrine Olsen NMK Hålogaland
3. Øyvind Gjendahl NMK Midt-Troms
4. Nikolai Glomsås Nymoen NMK Harstad
     
23.juni, NMK Tynset
1. Andreas Olsson NMK Elverum
2. Andreas Ulvin NMK Rennebu
3. Simen Opberget NMK Elverum
4. Mats André Aftreth NMK Støren
     
23.juni, NMK Hamar
1. Martin Nygård KNA Solør Motorsport
2. Stian Hermansen NMK Hamar
3. Ole-Marius Granerud NMK Gardermoen
4. Dennis O. Mørkhagen NMK Elverum
5. John Magnus Sivesind NMK Gjøvik
6. Stian Hoel NMK Gjøvik
     
23.-24.juni, NMK Bardu
1. Tommy Simonsen NMK Dyrøy
2. Espen Lund Fredriksen NMK Dyrøy
3. Einar Bergheim NMK Tromsø
4. Katrine Olsen NMK Hålogaland
5. Ingrid Engmo Bjørnsen NMK Bardu
6. Ina Kristin Aasvang NMK Bardu
     
30.juni, NMK Nedre Hallingdal
1. Daniel Andre Olsen NMK Drammen
2. Sivert Maribo NMK Nedre Hallingdal
3. Harald Løstegård NMK Gol
4. Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal
5. Vebjørn Levorsen Rotegård NMK Nore & Uvdal
6. Niklas Snippen NMK Hønefoss
     
1.juli, NMK Surnadal & Rindal
1. Sindre S. Bjørnås NMK Orkla
2. Ørjan Dypdahl NMK Melhus
3. Christoffer Høyem NMK Hell
     
7.-8.juli, NMK Stor - Elvdal
1. Ruben Sigfridstad NMK Rendalen
2. Hans Marius Korntorp KNA Solør Motorsport
3. Ole Martin Stensby NMK Hamar
4. Kim Richart Solberg NMK Tynset
5. Ola Mariåsen NMK Hamar
     
21.-22.juli, NMK Gol
1. Bjørnar Josdal NMK Kvinesdal
2. Tord Ingar Nygård NMK Fluberg
3. Jahn-Aleksander Høgseth NMK Aurskog-Høland
4. Petter Leirhol NMK Valdres
5. Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport
6. Torgeir Bråten NMK Nedre Hallingdal
     
 

© NMK Gardermoen - Landsfinale bilcross junior 2012