» Om Juniorlandsfinale
» Banen
» Overnatting
 
» Kvalløp
» Kvalifiserte
» Påmeldte
» Regler
 
» Påmelding
» Bankett
 
» Publikumsinfo
 
» Sponsorer
 
» Kontakt oss
 
» Startsiden
 

Liste over påmeldte til Juniorlandsfinalen 2012 sortert etter startnr
       
Påmeldte sortert etter klubb
Påmeldte sortert etter etternavn
       
Oppdatert 27.07.2012 23:15
Startnr Navn Klubb Bilmerke  
1 Thomas Hårberg NMK Verdal / Levanger Opel Kadett  
3 Petter Leirhol NMK Valdres VW Boble  
4 Emil Hågensen Aune NMK Verdal / Levanger Opel Vectra  
6 Marius Sannerhaugen NMK Elverum Opel Corsa  
7 Robert-Andre Heimvik NMK Bergen Opel Astra  
8 Henrik Ramsvik NMK Bergen Volvo 240 ARL  
9 Sondre Hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW 320  
10 Gisle Flatraaker Aarbø NMK Vikedal Ford Sierra  
11 Arne Storebraaten NMK Gol Opel Kadett  
12 Jørgen Høiseth NMK Melhus VW Boble  
13 Sindre S. Bjørnås NMK Orkla Volvo 240  
14 Petter Løkken NMK Melhus VW Golf  
15 Gudbrand Grini NMK Hønefoss Renault Clio  
16 Henrik Weggersen NMK Hønefoss Volvo 245  
17 Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen Opel Vectra  
18 Tord Ingar Nygård NMK Fluberg VW Boble  
19 Fredrik Tålesen NMK Hamar Volvo 242 Tangens  
20 Henning Hefte NMK Gol Opel Ascona  
21 Nicholas Andersen KNA Eidsberg Motorsport Volvo 245  
22 Heidi Brådli NMK Egersund Opel Astra  
23 Petter von Zernichow Olsen NMK Konsmo BMW E30  
24 Marcus Jansen Kristiansand Automobilklub Ford Escort  
25 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford Escort BDA  
26 Benjamin Eriksen NMK Ringsaker Opel Astra Team Eng's  
28 Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Saab 900  
29 Ben-Philip Gundersen KNA Solør Motorsport Mercedes 190  
30 Henrik Fluge NMK Bergen Volvo 242 ARL  
31 Jørgen Heen NMK Hønefoss Volvo 244  
32 Jørgen Pettersen NMK Elverum Saab Team Lillegrend  
33 Alf Jacob R. Rygh NMK Kvinesdal Volvo 245  
34 Steffen Krogstad NMK Melhus VW Golf  
35 Daniel Laudal NMK Konsmo BMW  
36 Endre Olsen NMK Konsmo Volvo 245  
37 Lars Kristian Bønøgård NMK Aremark VW Boble  
38 Torstein Raaen Prøis NMK Modum & Sigdal VW Golf  
39 Olav B. Bjelland NMK Vikedal VW Golf  
40 Morten Raugstad NMK Sandnes & Jæren Opel Corsa  
41 Joachim Haustreis NMK Melhus Toyota Corolla  
42 Fredrik Ågedal NMK Konsmo VW Golf  
43 Jon Martin Lilleåsen KNA Solør Motorsport Saab 900  
44 Tommy Jakobsen KNA Eidsberg Motorsport Saab  
45 Marius Bøe NMK Tønsberg Volvo 240  
46 Sandra Fidje NMK Konsmo Volvo 740  
47 Madly Elise Teistklubb NMK Molde Ford Escort XR3i  
48 Andreas Espenes NMK Namdal Saab 900  
49 Kate Jevne NMK Ringsaker Mazda 626  
50 Eirik Førland NMK Konsmo Volvo 242  
51 Andreas Olsson NMK Elverum Saab 9000 PBC  
52 Henrik Brunes NMK Hamar Volvo 340 Tangens  
53 Stian Martinsen NAF Motorsport Drammen Opel Kadett GTE Team Rosa  
55 Benedicte Jacobsen NMK Rana Opel Kadett  
56 Stian Hermansen NMK Hamar Honda Civic  
57 Glenn-Roar Gåsdalen NMK Vikedal Honda Civic  
58 John Magnus Sivesind NMK Gjøvik Opel Ascona  
59 Anders Lint Moland NMK Vikedal Volvo 240  
60 Marte Marthinsen NMK Larvik VW Golf  
61 Sivert Vermundsdammen KNA Solør Motorsport Honda Prelude Trim Velta  
62 Anders Myking NMK Bergen VW Golf  
63 Sondre Elton Rolid NMK Hønefoss Volvo 240  
65 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Volvo 245  
66 Andreas Lund NMK Bø Volvo 240  
67 Sindre Baastad NMK Trysil Mazda 626  
68 Mats Andre Aftreth NMK Støren Volvo 245  
69 Steffen Mobakk KNA Solør Motorsport VW Golf  
70 Kjartan Dale NMK Vikedal Volvo 142  
71 Eivind Akre NMK Trysil Volvo 240  
72 Øystein Fidjeland Kristiansand Automobilklub Volvo 740 EVO  
73 Vebjørn Levorsen Rotegård NMK Nore & Uvdal MB 190  
74 Rolf-Inge Hanssen NMK Rana Opel Ascona B  
75 John Ivar Gjestrumbakken NMK Gjøvik Ford Sierra  
76 Asbjørn Hustvedt Lærdal NMK Vikedal Volvo 240  
77 Peder G. Vikan NMK Nore & Uvdal Ford Escort  
78 Kristoffer Olderløkken NMK Nord-Gudbrandsdal Opel Kadett  
79 André Tronstad Kristiansand Automobilklub BMW 5-serie  
80 Ruben Sigfridstad NMK Rendalen VW Golf Bilcross-shop.com  
81 Mats Enerstvedt NMK Nore & Uvdal Ford Escort  
82 Stian Solberg NMK Støren Saab 99  
83 Eirik Bekkeseth NMK Nore & Uvdal VW Golf  
84 Matias Eikåsen Holtren NMK Grenland Saab 9-3  
85 Leif-Harald Mathisen NMK Ringsaker Volvo 240 He-Bi  
86 Jonas Thoug NMK Trysil Opel Vectra  
87 Glenn Robert Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo 240  
88 Steffen Hjelmås NMK Bergen Volvo 360  
89 Mattis Firingen NMK Bø Volvo 240  
90 Patrick Strand Dahlstedt KNA Eidsberg Motorsport Volvo 245  
91 Vegard Buland NMK Hell BMW  
92 Joakim Bævrevoll NMK Nord-Gudbrandsdal VW Boble  
93 Jostein Martinsen NMK Hønefoss Volvo 240  
94 Mailen O. Bækken NMK Hamar Opel Vectra  
95 Simen Opberget NMK Elverum Mazda 626 Team Lillegrend  
96 Agnes Beate Hamland NMK Ytre Namdal Mazda 323F  
97 Tor-Martin Lysheim NMK Rana Volvo 244R  
98 Dennis O. Mørkhagen NMK Elverum Saab 99  
99 Ole-Marius Granerud NMK Gardermoen Honda Civic  
100 Sander Løvhaug NMK Bardu Ford Escort  
101 Stian Hoel NMK Gjøvik Opel Ascona  
102 Andreas Ulvin NMK Rennebu Volvo 360  
104 Espen Lund Fredriksen NMK Dyrøy Mazda 323  
105 Steffen Løvlid NMK Modum & Sigdal Volvo 240  
106 Sivert Maribo NMK Nedre Hallingdal Saab 99  
107 Christoffer Høyem NMK Hell Mazda 323  
108 Joakim Flateng NMK Nord-Gudbrandsdal Opel Astra  
109 Kristian Heggli NMK Steinkjer Opel Kadett  
110 Niklas Snippen NMK Hønefoss Volvo 240  
111 Harald Løstegård NMK Gol VW Golf  
112 Daniel Andre N. Olsen NMK Drammen Opel Astra  
113 Kim Richart Solberg NMK Tynset Opel Astra  
114 Ola Mariåsen NMK Hamar Toyota Starlett  
115 Hans Marius Korntorp KNA Solør Motorsport Opel Kadett  
116 Ole Martin Stensby NMK Hamar Saab 900  
119 Jahn-Aleksander Høgseth NMK Aurskog-Høland Saab 90  
         

© NMK Gardermoen - Landsfinale bilcross junior 2012