» Om Juniorlandsfinale
» Banen
» Overnatting
 
» Kvalløp
» Kvalifiserte
» Påmeldte
» Regler
 
» Påmelding
» Bankett
 
» Publikumsinfo
 
» Sponsorer
 
» Kontakt oss
 
» Startsiden
 

Liste over påmeldte til Juniorlandsfinalen 2012 sortert etter klubb
       
Påmeldte sortert etter startnr
Påmeldte sortert etter etternavn
       
Oppdatert 27.07.2012 23:31
 
Startnr Navn Klubb Bilmerke
17 Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen Opel Vectra
99 Ole-Marius Granerud NMK Gardermoen Honda Civic
12 Jørgen Høiseth NMK Melhus VW Boble
14 Petter Løkken NMK Melhus VW Golf
34 Steffen Krogstad NMK Melhus VW Golf
41 Joachim Haustreis NMK Melhus Toyota Corolla
37 Lars Kristian Bønøgård NMK Aremark VW Boble
119 Jahn-Aleksander Høgseth NMK Aurskog-Høland Saab 90
100 Sander Løvhaug NMK Bardu Ford Escort
7 Robert-Andre Heimvik NMK Bergen Opel Astra
8 Henrik Ramsvik NMK Bergen Volvo 240 ARL
30 Henrik Fluge NMK Bergen Volvo 242 ARL
62 Anders Myking NMK Bergen VW Golf
88 Steffen Hjelmås NMK Bergen Volvo 360
66 Andreas Lund NMK Bø Volvo 240
89 Mattis Firingen NMK Bø Volvo 240
112 Daniel Andre N. Olsen NMK Drammen Opel Astra
104 Espen Lund Fredriksen NMK Dyrøy Mazda 323
22 Heidi Brådli NMK Egersund Opel Astra
6 Marius Sannerhaugen NMK Elverum Opel Corsa
32 Jørgen Pettersen NMK Elverum Saab Team Lillegrend
51 Andreas Olsson NMK Elverum Saab 9000 PBC
95 Simen Opberget NMK Elverum Mazda 626 Team Lillegrend
98 Dennis O. Mørkhagen NMK Elverum Saab 99
18 Tord Ingar Nygård NMK Fluberg VW Boble
58 John Magnus Sivesind NMK Gjøvik Opel Ascona
75 John Ivar Gjestrumbakken NMK Gjøvik Ford Sierra
101 Stian Hoel NMK Gjøvik Opel Ascona
11 Arne Storebraaten NMK Gol Opel Kadett
20 Henning Hefte NMK Gol Opel Ascona
111 Harald Løstegård NMK Gol VW Golf
84 Matias Eikåsen Holtren NMK Grenland Saab 9-3
19 Fredrik Tålesen NMK Hamar Volvo 242 Tangens
52 Henrik Brunes NMK Hamar Volvo 340 Tangens
56 Stian Hermansen NMK Hamar Honda Civic
94 Mailen O. Bækken NMK Hamar Opel Vectra
114 Ola Mariåsen NMK Hamar Toyota Starlett
116 Ole Martin Stensby NMK Hamar Saab 900
91 Vegard Buland NMK Hell BMW
107 Christoffer Høyem NMK Hell Mazda 323
15 Gudbrand Grini NMK Hønefoss Renault Clio
16 Henrik Weggersen NMK Hønefoss Volvo 245
31 Jørgen Heen NMK Hønefoss Volvo 240
63 Sondre Elton Rolid NMK Hønefoss Volvo 240
65 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Volvo 245
93 Jostein Martinsen NMK Hønefoss Volvo 240
110 Niklas Snippen NMK Hønefoss Volvo 240
23 Petter von Zernichow Olsen NMK Konsmo BMW E30
35 Daniel Laudal NMK Konsmo BMW
36 Endre Olsen NMK Konsmo Volvo 245
42 Fredrik Ågedal NMK Konsmo VW Golf
46 Sandra Fidje NMK Konsmo Volvo 740
50 Eirik Førland NMK Konsmo Volvo 242
33 Alf Jacob R. Rygh NMK Kvinesdal Volvo 245
60 Marte Marthinsen NMK Larvik VW Golf
38 Torstein Raaen Prøis NMK Modum & Sigdal VW Golf
105 Steffen Løvlid NMK Modum & Sigdal Volvo 240
47 Madly Elise Teistklubb NMK Molde Ford Escort XR3i
48 Andreas Espenes NMK Namdal Saab 900
25 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford Escort BDA
87 Glenn Robert Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo 240
106 Sivert Maribo NMK Nedre Hallingdal Saab 99
78 Kristoffer Olderløkken NMK Nord-Gudbrandsdal Opel Kadett
92 Joakim Bævrevoll NMK Nord-Gudbrandsdal VW Boble
108 Joakim Flateng NMK Nord-Gudbrandsdal Opel Astra
73 Vebjørn Levorsen Rotegård NMK Nore & Uvdal MB 190
77 Peder G. Vikan NMK Nore & Uvdal Ford Escort
81 Mats Enerstvedt NMK Nore & Uvdal Ford Escort
83 Eirik Bekkeseth NMK Nore & Uvdal VW Golf
13 Sindre S. Bjørnås NMK Orkla Volvo 240
55 Benedicte Jacobsen NMK Rana Opel Kadett
74 Rolf-Inge Hanssen NMK Rana Opel Ascona B
97 Tor-Martin Lysheim NMK Rana Volvo 244R
80 Ruben Sigfridstad NMK Rendalen VW Golf Bilcross-shop.com
102 Andreas Ulvin NMK Rennebu Volvo 360
26 Benjamin Eriksen NMK Ringsaker Opel Astra Team Eng's
49 Kate Jevne NMK Ringsaker Mazda 626
85 Leif-Harald Mathisen NMK Ringsaker Volvo 240 He-Bi
40 Morten Raugstad NMK Sandnes & Jæren Opel Corsa
109 Kristian Heggli NMK Steinkjer Opel Kadett
68 Mats Andre Aftreth NMK Støren Volvo 245
82 Stian Solberg NMK Støren VW Golf
67 Sindre Baastad NMK Trysil Mazda 626
71 Eivind Akre NMK Trysil Volvo 240
86 Jonas Thoug NMK Trysil Opel Vectra
113 Kim Richart Solberg NMK Tynset Opel Astra
45 Marius Bøe NMK Tønsberg Volvo 240
3 Petter Leirhol NMK Valdres VW Boble
1 Thomas Hårberg NMK Verdal / Levanger Opel Kadett
4 Emil Hågensen Aune NMK Verdal / Levanger Opel Vectra
9 Sondre Hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW 320
10 Gisle Flatraaker Aarbø NMK Vikedal Ford Sierra
39 Olav B. Bjelland NMK Vikedal VW Golf
57 Glenn-Roar Gåsdalen NMK Vikedal Honda Civic
59 Anders Lint Moland NMK Vikedal Volvo 240
70 Kjartan Dale NMK Vikedal Volvo 142
76 Asbjørn Hustvedt Lærdal NMK Vikedal Volvo 240
96 Agnes Beate Hamland NMK Ytre Namdal Mazda 323
21 Nicholas Andersen KNA Eidsberg Motorsport Volvo 245
44 Tommy Jakobsen KNA Eidsberg Motorsport Saab
90 Patrick Strand Dahlstedt KNA Eidsberg Motorsport Volvo 245
28 Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Saab 900
29 Ben-Philip Gundersen KNA Solør Motorsport Mercedes 190
43 Jon Martin Lilleåsen KNA Solør Motorsport Saab 900
61 Sivert Vermundsdammen KNA Solør Motorsport Honda Prelude Trim Velta
69 Steffen Mobakk KNA Solør Motorsport VW Golf
115 Hans Marius Korntorp KNA Solør Motorsport Opel Kadett
24 Marcus Jansen Kristiansand Automobilklub Ford Escort
72 Øystein Fidjeland Kristiansand Automobilklub Volvo 740 EVO
79 André Tronstad Kristiansand Automobilklub BMW 5-serie
53 Stian Martinsen NAF Motorsport Drammen Opel Kadett GTE Team Rosa
       

© NMK Gardermoen - Landsfinale bilcross junior 2012