» Om Juniorlandsfinale
» Banen
» Overnatting
 
» Kvalløp
» Kvalifiserte
» Påmeldte
» Regler
 
» Påmelding
» Bankett
 
» Publikumsinfo
 
» Sponsorer
 
» Kontakt oss
 
» Startsiden
 

Liste over påmeldte til Juniorlandsfinalen 2012 sortert etter etternavn
       
Påmeldte sortert etter startnr
Påmeldte sortert etter klubb
       
Oppdatert 27.07.2012 23:26
 
Startnr Navn Klubb Bilmerke
68 Aftreth, Mats Andre NMK Støren Volvo 245
71 Akre, Eivind NMK Trysil Volvo 240
21 Andersen, Nicholas KNA Eidsberg Motorsport Volvo 242
4 Aune, Emil Hågensen NMK Verdal / Levanger Opel Vectra
67 Baastad, Sindre NMK Trysil Mazda 626
83 Bekkeseth, Eirik NMK Nore & Uvdal VW Golf
39 Bjelland, Olav B. NMK Vikedal VW Golf
13 Bjørnås, Sindre S. NMK Orkla Volvo 240
52 Brunes, Henrik NMK Hamar Volvo 340 Tangens
22 Brådli, Heidi NMK Egersund Opel Astra
91 Buland, Vegard NMK Hell BMW
94 Bækken, Mailen O. NMK Hamar Opel Vectra
92 Bævrevoll, Joakim NMK Nord-Gudbrandsdal VW Boble
45 Bøe, Marius NMK Tønsberg Volvo 240
37 Bønøgård, Lars Kristian NMK Aremark VW Boble
90 Dahlstedt, Patrick Strand KNA Eidsberg Motorsport Volvo 245
70 Dale, Kjartan NMK Vikedal Volvo 142
9 Eikeland, Sondre Hundseid NMK Vikedal BMW 320
25 Endrerud, Bjørnar NMK Nedre Hallingdal Ford Escort BDA
81 Enerstvedt, Mats NMK Nore & Uvdal Ford Escort
26 Eriksen, Benjamin NMK Ringsaker Opel Astra Team Eng's
48 Espenes, Andreas NMK Namdal Saab 900
46 Fidje, Sandra NMK Konsmo Volvo 740
72 Fidjeland, Øystein Kristiansand Automobilklub Volvo 740 EVO
89 Firingen, Mattis NMK Bø Volvo 240
108 Flateng, Joakim NMK Nord-Gudbrandsdal Opel Astra
30 Fluge, Henrik NMK Bergen Volvo 242 ARL
104 Fredriksen, Espen Lund NMK Dyrøy Mazda 323
50 Førland, Eirik NMK Konsmo Volvo 242
75 Gjestrumbakken, John Ivar NMK Gjøvik Ford Sierra
99 Granerud, Ole-Marius NMK Gardermoen Honda Civic
15 Grini, Gudbrand NMK Hønefoss Renault Clio
65 Grythe, Ole Andreas NMK Hønefoss Volvo 245
29 Gundersen, Ben-Philip KNA Solør Motorsport Mercedes 190
57 Gåsdalen, Glenn-Roar NMK Vikedal Honda Civic
96 Hamland, Agnes Beate NMK Ytre Namdal Mazda 323
17 Hansen, Petter Hoff NMK Gardermoen Opel Vectra
74 Hanssen, Rolf-Inge NMK Rana Opel Ascona B
87 Haugen, Glenn Robert NMK Nedre Hallingdal Volvo 240
41 Haustreis, Joachim NMK Melhus Toyota Corolla
31 Heen, Jørgen NMK Hønefoss Volvo 240
20 Hefte, Henning NMK Gol Opel Ascona
109 Heggli, Kristian NMK Steinkjer Opel Kadett
7 Heimvik, Robert-Andre NMK Bergen Opel Astra
56 Hermansen, Stian NMK Hamar Honda Civic
88 Hjelmås, Steffen NMK Bergen Volvo 360
101 Hoel, Stian NMK Gjøvik Opel Ascona
84 Holtren, Matias Eikåsen NMK Grenland Saab 9-3
119 Høgseth, Jahn-Aleksander NMK Aurskog-Høland Saab 90
12 Høiseth, Jørgen NMK Melhus VW Boble
107 Høyem, Christoffer NMK Hell Mazda 323
1 Hårberg, Thomas NMK Verdal / Levanger Opel Kadett
28 Isaksætre, Espen KNA Solør Motorsport Saab 900
55 Jacobsen, Benedicte NMK Rana Opel Kadett
44 Jakobsen, Tommy KNA Eidsberg Motorsport Saab
24 Jansen, Marcus Kristiansand Automobilklub Ford Escort
49 Jevne, Kate NMK Ringsaker Mazda 626
64 Josdal, Bjørnar NMK Kvinesdal Ford Escort
115 Korntorp, Hans Marius KNA Solør Motorsport Opel Kadett
34 Krogstad, Steffen NMK Melhus VW Golf
35 Laudal, Daniel NMK Konsmo BMW
3 Leirhol, Petter NMK Valdres VW Boble
43 Lilleåsen, Jon Martin KNA Solør Motorsport Saab 900
66 Lund, Andreas NMK Bø Volvo 240
97 Lysheim, Tor-Martin NMK Rana Volvo 244R
76 Lærdal, Asbjørn Hustvedt NMK Vikedal Volvo 240
14 Løkken, Petter NMK Melhus VW Golf
111 Løstegård, Harald NMK Gol VW Golf
100 Løvhaug, Sander NMK Bardu Ford Escort
105 Løvlid, Steffen NMK Modum & Sigdal Volvo 240
106 Maribo, Sivert NMK Nedre Hallingdal Saab 99
114 Mariåsen, Ola NMK Hamar Toyota Starlett
60 Marthinsen, Marte NMK Larvik VW Golf
93 Martinsen, Jostein NMK Hønefoss Volvo 240
53 Martinsen, Stian NAF Motorsport Drammen Opel Kadett GTE Team Rosa
85 Mathisen, Leif-Harald NMK Ringsaker Volvo 240 He-Bi
69 Mobakk, Steffen KNA Solør Motorsport VW Golf
59 Moland, Anders Lint NMK Vikedal Volvo 240
62 Myking, Anders NMK Bergen VW Golf
98 Mørkhagen, Dennis O. NMK Elverum Saab 99
18 Nygård, Tord Ingar NMK Fluberg VW Boble
78 Olderløkken, Kristoffer NMK Nord-Gudbrandsdal Opel Kadett
112 Olsen, Daniel-Andre N. NMK Drammen Opel Astra
36 Olsen, Endre NMK Konsmo Volvo 245
23 Olsen, Petter von Zernichow NMK Konsmo BMW E30
51 Olsson, Andreas NMK Elverum Saab 9000 PBC
95 Opberget, Simen NMK Elverum Mazda 626 Team Lillegrend
32 Pettersen, Jørgen NMK Elverum Saab Team Lillegrend
38 Prøis, Torstein Raaen NMK Modum & Sigdal VW Golf
8 Ramsvik, Henrik NMK Bergen Volvo 240 ARL
40 Raugstad, Morten NMK Sandnes & Jæren Opel Corsa
63 Rolid, Sondre Elton NMK Hønefoss Volvo 240
73 Rotegård, Vebjørn Levorsen NMK Nore & Uvdal MB 190
33 Rygh, Alf-Jacob R. NMK Kvinesdal Volvo 245
6 Sannerhaugen, Marius NMK Elverum Opel Corsa
80 Sigfridstad, Ruben NMK Rendalen VW Golf Bilcross-shop.com
58 Sivesind, John Magnus NMK Gjøvik Opel Ascona
110 Snippen, Niklas NMK Hønefoss Volvo 240
113 Solberg, Kim Richart NMK Tynset Opel Astra
82 Solberg, Stian NMK Støren VW Golf
116 Stensby, Ole Martin NMK Hamar Saab 99
11 Storebraaten, Arne NMK Gol Opel Kadett
47 Teistklubb, Madly Elise NMK Molde Ford Escort XR3i
86 Thoug, Jonas NMK Trysil Opel Vectra
79 Tronstad, André Kristiansand Automobilklub BMW 5-serie
19 Tålesen, Fredrik NMK Hamar Volvo 242 Tangens
102 Ulvin, Andreas NMK Rennebu Volvo 360
61 Vermundsdammen, Sivert KNA Solør Motorsport Honda Prelude Trim Velta
77 Vikan, Peder G. NMK Nore & Uvdal Ford Escort
16 Weggersen, Henrik NMK Hønefoss Volvo 245
42 Ågedal, Fredrik NMK Konsmo VW Golf
10 Aarbø, Gisle Flatraaker NMK Vikedal Ford Sierra

© NMK Gardermoen - Landsfinale bilcross junior 2012